דף הבית
    אודות
    אותיות לפי הקבלה
    גורלות
    גורל השם
    גורל המסעות
    התאמת מזלות
    מזלות ויסודות
    מזלות הקבלה
    כח המזל
    זוגיות
    סגולות החודשים
    סגולות וקמיעים
    סגולות הפרנסה
    שם האדם
    פרשת השבוע
    שיעורים
    תלמוד הספירות
    תפילות כלליות
    מכתבים
    מאמרים
    חגים ומועדים
    גלריה תמונות
    מוזיקה
    צור קשר
    קבלה
    תמונות הרבי
    ספר איש ישר
    בדיקת הזוגיות
    שם האדם
    הבהרה משפטית
    סוד ההצלחה
    ארומותרפיה
    הצלחה בזוגיות
    היכרות עם עולמות
    כוח המזל
    אין שם טוב או רע
    אבנים
    התיקון הכללי
    הצלחה בזוגיות
    כעס
    אין יאוש
    הפרשת חלה
    ימים בחודש
    אותיות מיצגות
    אותיות וספירות
    פתרון החלומות
    קאוצ'ינג
    כוכב וחודש
    צדיק ורע לו
    תדר הבית
    חתן וכלה
 
  
שם האדם
שם האדם
שם האדם
שם האדם
שם האדם
שם האדם
 
 
 
 
מה אומר השם שלי

התחום האישי משפיע על כל אדם. ( ראה את גמטריא {חשבון} האותיות אותיות לפי הקבלה )

בניתוח נומרולוגי מבצעים חישוב של צירוף אותיות בשם הפרטי ובשם המשפחה לערך מספרי אחד על פי שיטת הצמצום, למעט אם מתקבל 11 או 22 - שבמקרה כזה לא ממשיכים בצמצום.

לדוגמא: בשם - י ה ו ד ה ל ו י

1 5 6 4 5 3 6 1

על פי שיטת הצמצום (3+ 1 =4 )

זהו מספר השם של האדם. נתבונן במספר 4 ונראה את פירושו.

מספר השם 1

אתה מחפש לבטא את אישיותך בכל דרך מקורית אפשרית, וזוהי אחת השאיפות המרכזיות בחייך - לקרוא דרור לרצונותיך ולשאיפותיך, כך שלא תהיה כבול על ידי מוסכמות של חוקים חברתיים. אתה שומר בקנאות על פרטיותך. חשוב שתדע כי כדי להגשים שאיפתך זו עליך ליטול אחריות ולאזור אומץ לעמוד בפני מכשולים רבים, ורק אז תוכל להגיע אל הנחלה. חשוב לך לעמוד בראש המחנה, ליזום ולחקור תחומים ורעיונות חדשים. החיפוש אחר אתגרים חדשים והשגת היעדים שאתה מציב לעצמך מלהיבים אותך. אתה זקוק מדי פעם להישגים כהוכחות לפועלך. והדבר מעודד אותך להמשיך במרוץ אחר השגת יעדים נוספים.

מספר השם 2

אתה אדם בעל רגישות רבה לסביבה ולזולת. בורכת ביכולת מדהימה להקשיב לצורכי הזולת, לרחשי ליבו ולמצוקותיו. עבודה סוציאלית, הדרכה חברתית, או עמידה בראש ארגון למען זכויות אדם, הם מקצת מהמקצועות שבהם צפויה לך הצלחה רבה. האהבה, הסבלנות, הכנות והיכולת האינטואיטיבית הטבועים בך מסייעים לך לעזור לזולת ולהבין את רגשותיו. חבריך תמיד ימצאו אצלך אוזן קשבת והבנה. בהיותך אדם רגיש ועדין אתה סולד מהתנהגות בוטה ומגסות רוח.

מספר השם 3

אתה בעל כשרון להופיע בפני אנשים ולגרום להם שמחה ורוממות רוח. ניחנת בכישורים של שחקן הבאים לידי ביטוי ביכולת מילולית ובכישרון רב לכתיבה. אתה נהנה להצחיק ולשעשע אנשים ותכונה זו לא אחת מסייעת לך להיחלץ ממצבים מביכים שאליהם אתה נקלע. אתה מוצא סיפוק רב מעצם היכולת לתת משהו מעצמך לאחרים. הדבר יכול למלא את עולמך. עליך ללמוד למקד את כישרונותיך ולא לפזר אותם לכל עבר. אל תשכח להעניק תשומת לב מתאימה לקרובים לך ולבני משפחתך, שכן, לעיתים אתה תקוע בעולמך התיאטרלי ושוכח את העיקר. למרות כישרון המשחק שלך, אתה אדם כן וגלוי. אתה מסוגל לומר לקרובים אליך את מה שאתה חושב עליהם, גם אם אין הדברים נעימים לאוזניהם. נסה לעדן את דרכך על מנת לא לפגוע בלי משים ברגשות הזולת.

מספר השם 4

יש בך מידה רבה של משמעת עצמית. כשאתה מציב לעצמך מטרות, אתה משיג אותן כמעט בכל מחיר. אתה אדם מאורגן ושיטתי ומודע לכך שתוצאות מקסימאליות ניתן להשיג על ידי עבודה קשה ומאומצת. אתה מוכן לוותר על דברים רבים ובלבד שהעבודה שתבצע "תוליד" מוצר מוגמר ומושלם. אתה אדם אמין וישר ואנשים בסביבתך נוטים לסמוך עליך.
 
לעיתים תכונות אלו גורמות לאנשים לתפוס אותך כנאיבי בחברה המודרנית. כדאי לך להיות יותר פתוח לחידושים ולשינויים, שעשויים להקל ולייעל את עבודתך. היותך פרפקציוניסט השבוי בדפוסים נוקשים, מביאה אותך לדרוש מאחרים להיות כמוך. היה פחות נוקשה בדרישותיך מפני שאנשים מפרשים התנהגות כזו כנוקשה ואכזרית. אתה נוטה "לקחת ללב" ולכך עלולות להיות השלכות חמורות על בריאותך. הקפד לקחת פסקי זמן ממרוץ החיים - כמו חופשה וכן הקפד על תזונה נכונה. השתדל להביט על חצי הכוס המלאה, ובאופן זה תמיד תוכל ליהנות מפרי מאמציך. נסה לשמוח ולחייך לעיתים קרובות יותר.

מספר השם 5

אתה טיפוס תוסס ואוהב חיים. אינך מסוגל לחיות חיים רגועים, מחפש כל הזמן גירויים חדשים ואתגרים מעניינים שיניעו אותך הלאה. עליך לנהוג בצורה יותר סבלנית ולהאט את הקצב המטורף של חייך, על מנת שיהיו רגועים ושלווים יותר. מתאים לך לעסוק במקצועות הדורשים עבודה עם אנשים. השתדל להיות פחות אימפולסיבי ולרסן את הנטייה להתמכר לתאוות מסוגים שונים. אם תמצא את האיזון בחייך, תוכל לנהל חיים מלאים ושלמים יותר שיקלו עליך את האינטראקציה עם הסובבים אותך.

מספר השם 6

אתה ניחנת במאגרים בלתי נדלים של נתינה לזולת, בעל חוש מפותח למוסר וצדק. אינך יכול לסבול אי צדק ועוולת חברתיות מעוררות בך כעס. אתה אדם פתוח בעל יכולת לחוש את הזולת. מוכן לחלוק עם אחרים את מה שיש לך, גם אם יש לך את המעט שבמעט. חשוב לך כיצד אתה נראה, יופי ואסתטיקה הם בראש סדר העדיפויות שלך. אתה נמשך לבני זוג שהתכונה הבולטת אצלם היא עדינות, לעומת זאת תסלוד מאנשים וולגאריים וגסי רוח. אתה דוגל בעבודה קשה ויסודית לצורך השגת מטרותיך, לעולם לא תלך בדרך הקצרה או בדרך של קבלת טובות הנאה. המשפחה מאוד חשובה לך ואתה דואג לבני משפחתך יתר על המידה, לעיתים עד כדי הצרת צעדיהם. במערכות יחסים חדשות אל תמהר להביע רגשות. הצהרת כוונות, והיסחפות רגשית עשויות להביא לאכזבה. סמוך על עצמך ואל תניח לאחרים לנצל את טוב ליבך או את הנטייה שלך לתת ולהשפיע מעצמך באורח בלתי נדלה על אחרים. למד לתת במידה, שאם לא כן אתה עשוי למצוא את עצמך מנוצל על ידי החברה.

מספר השם 7

ניחנת במעלות רוחניות, ולכן יש לך יכולת לעזור לאנשים ולעצמך. תכונה זו תוכל להעצים אם תמשיך ללמוד ולנצל אותה לטובת הזולת. אינך זקוק לחברת אנשים כדי להרגיש שלמות והנאה. אתה מספק לעצמך את מה שאתה זקוק לו: עניין, סקרנות וחקרנות. הרוחניות שטבועה בך עשויה להשמיט את קרקע המציאות מתחת לרגליך, לכן היזהר מחקירה וריחוף בעולמות הנסתרים יתר על המידה. עליך להיאחז היטב במציאות ובחיי היום כדי לתפקד, לשמור על שפיות ולמצוא שפה משותפת עם אנשים, שלא ניחנו בכישורים כשלך. חשוב לך לשמור על מידה של צניעות וענווה ולא להיתפס ליהירות או לתחושה שהינך יכול הכל. זכור כי אתה יצור אנוש וגם כוחותיך מוגבלים. נתב את כישוריך למען עצמך ולמען הזולת ותצא נשכר.

מספר השם 8

יש לך יכולת לקשר בין שני העולמות: החומרי והרוחני. הצלחה חומרית חשובה לך מאוד ועל פיה אתה מודד את עצמך. אינך נרתע מעבודה קשה, להיפך, עבודה קשה מאתגרת אותך. התמדה וחריצות הן מילות מפתח אצלך, ואתה מאמין כי עבודה קשה תניב פירות בעתיד. קיימת אצלך נטייה להפרזה והגזמה, גם כשאתה מתאר דברים, אם בעיני רוחך ואם בצורה מילולית, אתה נוטה לגוזמאות. נסה לרסן נטייה זו כדי לא לאבד את הקשר למציאות ועל מנת לא להוציא דברים
מפרופורציות נכונות, מובן שגם אמינותך עשויה להיפגע, לכן חשוב שתנסה להיצמד כמה שיותר למציאות. אתה שואף להגיע למעמד גבוה בחברה, זכור כי הרדיפה אחרי ממון עשויה להביא לאכזבה. אל תשכח שהצד הרוחני חשוב לך, לכן דאג לטפח אותו, ונסה להאט את קצב חייך.

מספר השם 9

מספר 9 מבטא את האפשרות להגיע לשלמות. השלמות באה לידי ביטוי בעיקר על ידי ביטול הרצונות המיידיים- הגחמות, למען עזרה והקשבה לזולת. חשוב שתדע להעמיד את האחרים וצורכיהם בראש סדר העדיפויות שלך ולא להביט רק על הצרכים והאינטרסים האישיים שלך. אתה נמצא בדרגת רוחניות גבוהה ומחייבת. נסה לצבור כוחות לעתיד, כי דווקא אתה הוא זה שלא נוטש את הזירה בזמנים קשים. ההנאות והסיפוקים שלך בחיים באים לידי ביטוי דווקא במישור הרוחני ואינם כשל רוב בני אדם. האושר והשלווה יהיו מנת חלקך ככל שתיטיב עם הזולת ותגיע לעולמות רוחניים גבוהים יותר.

מספר השם 11

אתה הוא איש של שלום, אוהב ושואף להשכין שלום ביקום כולו. יש לך אידיאלים גבוהים ואתה מוכן לעיתים אף לסכן את נפשך למענם. אנשים אוהבים את חברתך, אתה טיפוס כריזמטי היודע לרתום אנשים אחרים למאמץ להגשמת החלומות והחזון שלך. הכוח והעוצמה הטמונים בך והיותך חדור למטרה מביאים את החברה לתמוך בך ללא עוררין ולמנות אותך ל"זקן השבט". האנשים סביבך יודעים שאתה מסוגל לפעול למען מטרות נעלות ולדאוג לביצוען. אתה מכיר ביכולת ובכישורים שלך, אך עליך להיזהר מחטא ההתנשאות, התנהגות יהירה תרחיק ממך חברים ואנשים שיכולים לעזור לך בדרך להשגת מטרותיך בחיים. יחד עם זאת היזהר פן ינוצל כוחך לרעה על ידי אחרים. עמוד על המשמר והיה ער לנעשה סביבך.

מספר השם 22

יש לך דרגת עליונות על מספר 4 ,למרות שבבסיס אתם שייכים לאותם היסודות. ניחנת בכישורים להוביל, אתה בעל תושייה ודרגת אינטליגנציה גבוהה. ניחנת בכושר מנהיגות וביכולת מניפולטיבית טובה. יש בך תכונות של פוליטיקאי: אתה מתמיד בכל מה שאתה עושה, פועל ביעילות ובעל יכולת להוציא את העיקר מהטפל. ניחנת בזיכרון פנומנלי, בהירות מחשבה ויכולת ניתוח גבוהה. עליך להיות קשוב לצרכי הזולת ולתהליכים המתרחשים בחברה, כדי שתוכל לברר לעצמך יעדים ומטרות לביצוע, שיעזרו לקדם את החברה.
כל הזכויות שמורות

לוח שנה 
© כל הזכויות שמורות ליהושע אוזן, אין לגולש רשות כלשהי להעתיק ו/או לעשות כל שימוש בתכנים, בתמונות ובשאר החומרים המופיעים באתר, אלא אם צוין אחרת.